ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Aralık 2012 Salı 14:49

'Kardeş Okul' için kermes düzenlediler

Kardeş Okul için kermes düzenlediler


Özel Cahit Nakıboğlu Koleji, 'Kardeş Okul' ihtiyaçları için kermes düzenledi.

Özel Cahit Nakıboğlu Koleji idareci ve öğretmenleri, öğrenci anneleriyle birlikte organize ettikleri kermesten elde edilen parayı kardeş okulların ihtiyaçlarını gidermek için kullandı. Annelerin katkısıyla ”Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası” nedeniyle düzenlenen etkinlikte, bir araya gelen okul öğrencileri, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Kermesi ziyaret eden davetlilerden elde edilen gelir ise, Mardin’in Derik İlçesinde ve Aran Köyü’nde bulunan kardeş okulların ihtiyaçları için kullanıldı.

Kolej Müdürü Alparslan Kömüşçü, bu tür etkinliklerin örnek teşkil ettiğine dikkat çekti. Annelerin duyarlılığının takdir edilecek bir durum olduğunu ve davetlilerin de bu duyarlılığa destek verdiklerini ifade eden Kömüşçü, şunları kaydetti: ”Okul idarecilerimiz, öğretmenlerimiz ve öğrenci annelerimiz, imkanları ölçüsünde kardeş okulların ihtiyaçlarını gidermek için, böylesi güzel etkinliklere imza atmışlardır. Elbette onların düzenlediği bu etkinlikler, memnuniyet vericidir. Şuna inanıyoruz ki; geçmişte olduğu gibi, bunda sonra da kardeş okullarımız için, etkinliklerimiz devam edecektir.”
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER