ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Ocak 2014 Perşembe 16:57

Karakurt denetimleri yerinde inceledi

Karakurt denetimleri yerinde inceledi


Samsun İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Karakurt, İl Özel İdaresi'nin 2013 yılı gelir ve giderleri ile hesap ve işlemlerini incelemek üzere seçilen Denetim Komisyonu'nu ziyaret etti.

Samsun İl Özel İdaresi'nin 2013 yılında yapılan harcamalarını incelemek üzere 5302 sayılı İl Özel İdaresi Kanunu'nun 17. maddesi ve 6360 sayılı Kanun'un 21. maddesine istinaden oluşturulan Denetim Komisyonu üyelerini ziyaret eden Samsun İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Karakurt, “Samsun İl Özel İdaresi'nin 2013 yılı gelir ve giderleri ile hesap ve işlemleri kapsamında 2013 yılında hazırlanan tüm evraklar Denetim Komisyonu tarafından incelenecek. Yoğun bir çalışma sürecinin ardından hazırlanan raporlar Meclis Başkanlığı'na sunulacak." dedi.

Denetim Komisyonu Başkanı Dilaver Atlı ise Karakurt'a ziyareti için teşekkür ederek, "Samsun İl Özel İdaresi’nin harcamalarını incelemek için oluşturulan bu komisyonumuz gerekli çalışmaları bitirdikten sonra rapor halinde Samsun İl Genel Meclisi Başkanlığı'na sunacaktır." diye konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER