ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Çok Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Mart 2013 Salı 15:57

Karacabey’de tarım fuarı açılıyor


 Bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek Bursa Karacabey Tarım Fuarı, çarşamba günü saat 10.00’da kapılarını ziyaretçilere açıyor. Fuar, pazar gününe kadar 10.00 – 22.00 arasında ziyaret edilebilecek.

Kapalı pazar yeri alanında gerçekleştirilecek fuara Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinden çok sayıda tarım iş makinesi imalatı yapan işletme katılıyor. Fuarın açılışı öncesinde Renkly Fuarcılık Pazarlama Koordinatörü Nalan Cömert’i ağırlayan Karacabey Ziraat Odası Başkanı Hasan Karahasanoğlu, böyle bir faaliyete öncülük yapmalarından büyük mutluluk duyduklarını söyledi. Karacabey’in tarımsal potansiyelinin bu fuarla ortaya çıktığını ifade eden Karahasanoğlu, emeği geçen herkesi kutladı.

Renkly Fuarcılık Pazarlama Koordinatörü Nalan Cömert de bu yıl ikincisi düzenlenecek Karacabey Tarım Fuarı’na Türk çiftçileri için üretim yapan 140 civarında firmanın katılacağını belirtti. Cömert, KOSGEB desteğiyle hazırlanan fuarda tarımsal mekanizasyon ve teknolojileri, traktör ve tarımsal mekanizasyon yan sanayi, sera teknolojileri, su ve sulama teknolojileri, gübreler, zirai ilaçlar, tohum, fide, fidan ve bahçecilik, ekolojik tarım, tarıma yönelik diğer ekipman ve ürünler, tarımsal hizmetler, canlı hayvan yetiştiriciliği ve hayvansal üretim makinelerinin yer alacağını açıkladı. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER