ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL17°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Aralık 2013 Cuma 21:17

Kâmil Koç'un Uşak seferleri başladı

Kâmil Koçun Uşak seferleri başladı


Orta ve Doğu Karadeniz’de, 2013 yılında hizmete açtığı hatlarla dikkat çeken Kâmil Koç, yeni sefer düzenlemeye başladığı illerin arasına Uşak’ı da ekledi.

Uşak Sportif Basketbol Takımı oyuncularının da katıldığı açılışa, Kamil Koç Genel Müdürü Kemal Erdoğan ve Kamil Koç yöneticilerinin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Uşak Otogarı'nda yapılan açılış töreninde konuşan Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş Genel Müdürü Kemal Erdoğan, yüksek güvenlik ve konfor standartları ile Uşak’a hizmet verecek olmaktan mutluluk duyduklarını belirtti.

Erdoğan, şunları söyledi: “İlk etapta Uşak’tan aralarında Ankara, İzmir, İstanbul, Bursa, Antalya, Samsun ve Trabzon’un da bulunduğu 14 ile sefer düzenliyoruz. Uşak ile birlikte Kâmil Koç’un hizmet ağı 39 il, 193 ilçe ve 555 satış noktasına ulaşmış oldu. Güvenlik ve kalite standartlarımızı yenilikçi bir anlayış ile sürekli geliştirirken hizmetlerimizi, Türkiye genelinde yaygınlaştırmak için yoğun bir gayret gösteriyoruz. Bu anlamda hızlı bir büyüme gösterdiğimiz 2013 yılı sona ermeden sefer düzenlediğimiz illere Uşak’ı eklemekten mutluyuz. Uşak’tan 14 ile seferlerimizde yolcularımıza, ‘yol arkadaşı’ olarak güzel, rahat bir yolculuk deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz." Uşak il Müftüsü Fuat Altındaş’ın duası sonrası kurdele kesilmesi ile ilk sefer başladı.


KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER