SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Kasım 2014 Cuma 19:38

Zonguldak Alaplı Belediyesi, kaldırım ve yol kenarlarında çimlendirme çalışmalarını sürdürüyor.

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/kaldirim-ve-yol-kenarlari-cimlendiriliyor-1484050-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/kaldirim-ve-yol-kenarlari-cimlendiriliyor-1484050-622x360.jpg
Kaldırım ve yol kenarları çimlendiriliyor

Zonguldak Alaplı Belediyesi, kaldırım ve yol kenarlarında çimlendirme çalışmalarını sürdürüyor.Çalışmaları takip eden Belediye Başkanı Nuri Tekin, Karşıyaka Mahallesi İstanbul Caddesi yol kenarı ile ilçe merkezinde bölünmüş kara yoluna, bağlantı yolu ve bölünmüş kara yolu kenarındaki yumuşak zeminin, hazır çim serilmek suretiyle çimlendirildiğini belirterek, “Alt ve üst yapı çalışmalarının yanı sıra estetik görünüme ve görselliğe de önem veriyoruz. Refüj, kaldırım ve yol kenarlarını hazır çim sermek suretiyle çimlendiriyoruz. Yeşil alan çalışmalarımız diğer alanlarda da devam edecek." dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

Bir maden kazası da Balıkesir'den

SONRAKİ HABER

Mescid-i Aksa Manavgat'ta kınandı

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.