ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL17°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Şubat 2014 Çarşamba 11:09

Kadın futbolcular Zihni Aldırmaz'ı ziyaret etti

Kadın futbolcular Zihni Aldırmazı ziyaret etti


Adana İdmanyurdu Kadın Futbol Takımı yöneticileri, sporcuları ve teknik heyet, Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’ı ziyaret etti.

Zihni Aldırmaz’a, desteklerinden dolayı teşekkür kupası veren sporcular, başarı için daha çok çalışacaklarını söyledi. Kulüp Başkanı Metin Taylancı, “Kulüp tarihimizin en güzel günlerini Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz sayesinde yaşadık ve yaşıyoruz. Zihni Aldırmaz’ın bize verdiği desteği kimseden görmedik. Şu anda ligde 4. sıradayız, A Milli takıma 2, U19 Milli takımına 1 oyuncu verdik. Sporcumuz Emine şu anda 8 golle ligin en fazla gol atan oyuncusu.” dedi.

Takım Kaptanı Songül Ece de Zihni Aldırmaz’ın kendileriyle ilgilendiğini, başarılarında önemli pay sahibi olduğunu belirterek, “Kadın futbolunda destek çok önemli. Kendisine takım arkadaşlarım adına çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Zihni Aldırmaz da şöyle konuştu: “Adana İdmanyurdu Kadın Futbol Takımını seyretmek bana büyük keyif veriyor. Ligde şu anda 4. sıradaki kızlarımızla gurur duyuyoruz. Bir kupa düzenleyip gelirini takımımıza bırakabiliriz. Bizim desteğimiz de sürecek.”

Zihni Aldırmaz, takımın idmana gidip gelirken kullanacağı araç ihtiyacı bulunduğunu öğrenmesinin ardından anında talimat vererek sorunu çözdü.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER