ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Mayıs 2013 Pazartesi 13:55

Jandarmadan annelere karanfil ve çiçek

Jandarmadan annelere karanfil ve çiçek


Boğazlıyan İlçe Jandarma Komutanlığı, teşkilatın 174. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında annelere karanfil ve gül dağıttı.

Boğazlıyan Jandarma Komutanlığı trafik ekipleri, Jandarma Teşkilatı’nın 174. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Anneler Günü dolayısıyla çeşitli etkinlik düzenledi. Jandarma trafik ekipleri, ilçeye bağlı Güveçli köyü yol ayrımında yaptıkları yol kontrollerinde bayan sürücü ve yolculara karanfil ve gül verip, Anneler Günü’nü kutlarken, ilçeye tarım alanlarında çalışmak üzere Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri’nden gelen anneleri de unutmayarak, yaşlı kadınların elini öptü, karanfil ve gül dağıttı. Jandarma ekiplerinin bu davranışı duygu dolu anların da yaşanmasına vesile oldu.

Kendilerine verilen karanfil ve çiçekler karşısında önce şaşıran kadınlar, daha sonra jandarma ekiplerine teşekkür etti. Kadınlar, jandarmanın bu uygulamasından memnun olduklarını ifade ederek, "Hem trafikte can ve mal kaybı konusunda bizlere uyarılarda bulundular, hem de karanfil, çiçek verip ellerimizi öperek, anneler gününü kutladılar. Bizlere böyle bir an yaşattıkları için Jandarma Komutanlığı ekiplerine çok teşekkür ediyoruz." diye konuştu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER