ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Şubat 2014 Cuma 12:11

İstanbullu iş kadınlarından Sasonlu çocuklara mont

İstanbullu iş kadınlarından Sasonlu çocuklara mont


İstanbul’dan Batman’ın Sason ilçesine gelen iş kadınlarının getirdikleri kışlık montlar Sason Yatılı Bölge Ortaokulu’nda ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtıldı.

Mont dağıtımına Sason Kaymakamı Cihat Arık, Belediye Başkanı Muzaffer Arslan, SYDV'den İskender Avcu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Güçhan Bekiroğlu ile Milli Eğitim Şube Müdürü İsmet Öter eşlik etti. Öğrencilere montlarını giydirdiği esnada duygularını dile getiren Sason Kaymakamı Cihat Arık, “Öğrencilerimizin eğitimlerinin yanı sıra ihtiyaçlarının da karşılanmasında bir katkı sağladıysak ne mutlu bize. İlçemizin eğitimde kalkınabilmesi için herkesin üzerine görevler düşüyor bu vesileyle yavrularımız adına İstanbullu iş kadınlarımıza teşekkür ediyoruz.” dedi.

İstanbul’dan yardım getiren iş kadınları Özlem Erginay ve Şebnem Akarsu, yardımlarla çocukların yüzünü güldürmeyi amaçladıklarını belirterek, “Daha çok kırsal kesimde olan ihtiyaç sahibi öğrencilerimize katkımız olsun istedik. İnşallah bu tür yardımlarımız devam edecektir.” şeklinde konuştular. Montları alıp sevinen öğrenciler de kendilerine bu yardımları yaparak yüzlerini güldüren büyüklerine teşekkür etti.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER