ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Şubat 2014 Perşembe 13:54

İskenderunlu işadamaları DTSO'yu ziyaret etti


İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) yönetim kurulu üyeleri, Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası’nı (DTSO) ziyaret etti.

DTSO Meclis Başkanı Mehmet Erol Erhan, Başkan Vekili Ercan Yıldırım, yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette, iki komşu ilçenin sanayi odası üyeleri fikir alışverişinde bulundu.

DTSO Başkanı Cemal Talay, ilçelerinin sanayi ve tarım şehri olduğunu belirtti. Özellikle narenciye sektörünün her geçen gün geliştiğini aktaran Talay, “Bizlerde şehrimizdeki ekonomik gelişmeleri yakından takip ediyor ve çalışmalarımızı bu yönde sürdürüyoruz.” dedi.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise İskenderun’un hızla gelişen metropol bir şehir olduğunu belirtti. İskenderun için önemli projeler üretmenin ve faydalı işler yapmanın gayreti içerisinde olduklarını dile getiren Yılmaz, “Bu bağlamda fırsat buldukça iadeyi ziyaretlerde bulunmaya çalışıyoruz. Kardeş kuruluşumuz olan Dörtyol Ticaret Odasını da yönetimimiz ile birlikte ziyaret etmek ve bölgesel işbirliği konularında görüş alış verişinde bulunmak istedik.” şeklinde konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER