ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Kuvvetli Sağanak
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Şubat 2014 Salı 14:39

İşçi çocuklar için kaynaşma eğlencesi düzenlendi

İşçi çocuklar için kaynaşma eğlencesi düzenlendi


Tüm Çalışanlar Derneği (TÜMÇADER), 2013-2014 eğitim öğretim yılının yarıyıl tatilinde üye çocuklar için eğlence düzenledi.

Üye çocuklarının tanışması ve kaynaşması için yapılan programa çok sayıda katılım oldu. Şiir, şarkı,türkü, tekerleme ve bilmece yarışmalarının yer aldığı programda çocuklar eğlendi. Programda çocuklara çeşitli hediyeler sunuldu. Programın sponsorluğunu Kırıkkale NT Mağazası üstlendi. Zeka sorusunda cevabı doğru bilen çocuğa, aile fertleri ile oynanabileceği ‘Cennet Yolu’ adlı oyun seti hediye edildi.

Ayrıca, ‘Herkes O’nu Okuyor’ kampanyasına katılan çocuklara, Peygamber Efendimiz'in (sav) hayatını konu edinen 'Efendiler Efendisi Hazreti Muhammed' adlı kitap hediye edildi. Program sonuna doğru babalar da halat çekme yarışması düzenledi. Program, çocukların hep birlikte söylediği ‘Yeni Bir Dünya’ adlı şarkıyla son buldu.

Çocuk platformu oluşturmak için çalışmalarına devam ettiklerini açıklayan TÜMÇADER Başkanı Cengiz Acar, “Geleceğin büyüğü çocuklarımızın eğitimi her şeyden önemli. Günümüzde en önemli ve üzerinde çalışılması gereken konunun iyi insan yetiştirme düşüncesi olduğuna inanıyoruz. Bu doğrultuda çalışmalarımıza devem ediyoruz.”
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER