ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 01 Mart 2014 Cumartesi 16:03

İş Kadınları Fuarı'nda başarılı projelere 5 bin lira para ödülü verilecek


Manvgat Sanayici ve İşadamları Derneği(MASİAD) 5. Geleneksel Potansiyel İş Kadınları Fuarı'nda 2 dalda toplamda dereceye giren iş kadınlarına 5 bin lira para ödülü vereceğini bildirdi.

MASİAD 5. Geleneksel Potansiyel İş Kadınları Fuarı'nın 3 Mart'ta Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleşeceğini açıkladı. Konu ilgili açıklama yapan Girişimci İş Kadınları Kurulu Başkanı Esma Özden Çetin, MASİAD'ın dört yıldır başarı ile organize etmiş olduğu Potansiyel İş Kadınları Fuarı'nın beşincisi, 3 Mart'ta Cumhuriyet Meydanı'nda yapacaklarını söyledi. Fuarın hedefinin evinden üretim yapan kadınların iş hayatına katılımını sağlamak, üretime teşvik etmek ve onlara ürünlerini sergileyebilecekleri alanlar oluşturmak olduğunu belirten Çetin, bu sene beşincisini yapacakları organizasyonu da 4 yıldır en güzel şekilde yaptıklarını kaydetti.

Çetin, "Her yıl olduğu gibi gıda ve el sanatları olmak üzere iki dalda gerçekleştireceğimiz fuarımızda, yine her iki dalda belirlediğimiz profesyonel juri üyelerimiz tarafından birinci, ikinci ve üçüncü belirlenecektir. Birincilerimize bin lira, ikincilerimize 750 lira ve üçüncülerimize ise 500 lira para ödülü verilecektir. Ödül törenimiz 7 Mart günü saat 14:00'te MATSO Toplantı Salonunda gerçekleştirilecektir." dedi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER