ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 08 Nisan 2013 Pazartesi 10:59

İmamoğlu'nda 3 engellinin daha yüzü güldü

İmamoğlunda 3 engellinin daha yüzü güldü


AK Parti Adana Milletvekili Ali Küçükaydın, Engelliler Koordinasyon Merkezi İl Başkanı Mehmet Ali Özmansur ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Sıtkı Polat’ın girişimleriyle Adana'nın İmamoğlu ilçesinde üç engelli vatandaşa tekerlekli sandalye verdi.

Küçükaydın, partisinin ilçe teşkilatını ziyaret ederek buradaki çalışmalar hakkında bilgi aldı. Partililerle sohbet eden Küçükaydın, ilçe merkezinde oturan Ramazan Sarı’yı evinde ziyaret ederek tekerlekli sandalye hediye etti. Küçükaydın, sağlığın kıymetinin bilinmesi gerektiğine işaret ederek, sonraki dönemlerde ortaya çıkan rahatsızlıklardan dolayı tekerlekli sandalyeye bağlı kalanlara el uzatılmasının önemine dikkat çekti. Küçükaydın, "Partimizin Özürlü koordinasyon merkezi il sorumlusu Mehmet Ali Özmansur'un girişimleri ile tekerlekli sandalye ihtiyaçları karşılandı. Hayırlarına bizler de ortak olduk, teşekkür ediyor, herkesin engelli kardeşlerimize sahip çıkmasını istiyorum." diye konuştu.

Küçükaydın ve beraberindekiler İmamoğlu'na bağlı Sevinçli köyündeki Hürü Bulut ve Meryem Bulmuş’u evinde ziyaret ederek tekerlekli sandalye verdi. AK Parti Engelliler Koordinasyon Merkezi İl Başkanı Mehmet Ali Özmansur ise Adana ve ilçelerinde hayırseverlerin desteği ile 40 engelliye sandalye dağıtacaklarını bildirdi. İmamoğlu'nda üç kişinin yüzünü güldürdüklerini anlatan Özmansur, imkânlar el verdikçe yardım etmeyi sürdüreceklerini ifade etti.

Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Sıtkı Polat ise partisinin engelli ve yaşlılara her zaman sahip çıktığını dile getirerek, "Onların dertlerini ve sıkıntılarını kendi sıkıntımız gibi görüp ilgileniyoruz. Hiç kimseyi ötekileştirmeden herkese kucak açarak, özellikle engelli kardeşlerimizin yanında olarak, onların hayatta daha mutlu olmalarına katkı sağlamaya devam edeceğiz." diye konuştu.

Tekerlekli sandalyeye kavuşan Meryem Bulmuş, kendilerine sahip çıkan AK Parti yöneticilerine teşekkür edip gönlünün tüm engellilere sahip çıkılmasını istediğini ifade etti. Engelli vatandaşlara tekerlekli sandalye dağıtımına, AK Parti İmamoğlu İlçe Başkanı Nail Göçer, Ak Parti Kadın kolları Teşkilat başkanı Tülay Kümber, Belediye Meclis üyesi Ahmet Arık, İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Nurcan Yastı ve partililer katıldı. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER