ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Temmuz 2013 Cuma 11:23

İlyasköy Mahallesi'ndeki iftarda devlet-millet kaynaşması yaşandı

İlyasköy Mahallesindeki iftarda devlet-millet kaynaşması yaşandı


Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından İlkadım ilçesi İlyasköy Mahallesi'nde düzenlenen yemekte bir araya gelen yüzlerce kişi, iftarı birlikte açmanın mutluluğunu yaşadı.

        Ev sahipliğini Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın yaptığı iftara, İlkadım eski Belediye Başkanı TBMM Müşaviri Erdoğan Tok, Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Turan Çakır, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı İhsan Kurnaz, SASKİ Genel Müdürü Coşkun Öncel, meclis üyeleri, daire başkanları, köy ve mahalle muhtarları ile vatandaşlar katıldı.

        İftar sırasında kısa bir konuşma yapan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, yemeğe katılan herkese teşekkür etti. Yılmaz, “Bizi yalnız bırakmadığınız için Rabbim hepinizden razı olsun. Ramazanınız mübarek olsun. Yaklaşan Kadir geceniz ve onu takip eden Ramazan Bayramınız mübarek olsun. Hepinize en derin saygı, sevgi ve şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

        İftara gelen vatandaşların sofralarını tek tek gezen Başkan Yılmaz, iftardan sonra akşam namazını kıldığı İlyasköy Camii’nin avlusundaki çay ocağında mahallelilerle bir araya geldi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER