ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Sisli
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Temmuz 2013 Perşembe 15:53

İlk kez parke taşı döşeniyor

İlk kez parke taşı döşeniyor


Hakkari’nin Medrese Mahallesi'ne ilk kez döşenen parke taşları mahalle sakinlerini memnun etti. Belediye Başkanı Fadıl Bedirhanoğlu, çalışmaları yerinde görmek için mahalleye geldi.

        Ramazan ayı sebebiyle iftardan sahura kadar çalışan belediye işçileriyle sohbet eden Bedirhanoğlu, bir süre işçilerle birlikte parke taşı döşedi. Göreve geldiği günden bu yana 136 bin metrekare alana parke taşı döşendiğini belirten Başkan Bedirhanoğlu, Hakkari'nin hak ettiği hizmetleri alamadığını söyledi.

    Bedirhanoğlu, “Göreve başladığımdan bu güne kadar 32 kilometre kanalizasyon döşemişiz. Şu anda ihale aşamasında olan projelerimiz var. Bu yıl inşallah iki projemizi daha hayata geçireceğiz. Biz buradan gitsek de bizden sonra gelecek olan arkadaş mutlaka onları bitirecektir. Hakkari gerçekten hakkettiği hizmetleri maalesef alamamış. Ciddi bir çaba ile inşallah önümüzdeki 5 yılın sonunda bu hizmetlerin tamamı bitecek. Şu anda çalışma yapılan Medrese Mahallesi, Hakkari'nin en eski mahallelerinden birisi. Çok eski bir mahalle olmasına rağmen hizmet gelmemiş. Biz bu sene bu mahalleye el attık. İnşallah bayrama kadar buradaki çalışmalar bitecek. Ramazan ayı nedeniyle işçilerimiz gece çalışıyorlar. Hakkari'ye hizmet etmek büyük bir zevk.” şeklinde konuştu.

        30 yıldır oturdukları mahallelerine hiçbir hizmet getirilmediğini belirten Recep Kaçar, Başkan Bedirhanoğlu’na teşekkür etti. 
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER