ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Çok Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Haziran 2014 Perşembe 15:46

İhtiyaç sahipleri yararına kermes

İhtiyaç sahipleri yararına kermes

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Kadın Kolları’nın geleneksel hale getirdiği kermes, bu yıl Atatürk Parkı’nda açıldı.


Parkın içindeki Çınarlı Mahallesi muhtarlık binasının hemen yanında faaliyete başlayan kermesin açılışı renkli görüntülere sahne oldu.

Büyükşehir Belediyesi Bando Takımının icra ettiği nostaljik şarkılarla süslenen kermesin açılışında MHP Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu ve eşi Özlem İzgioğlu, MHP Yüreğir İlçe Başkanı Hüseyin Tumlukolcu, MHP Saimbeyli İlçe Başkanı Halim Söylemez, il ve ilçe kadın kolları mensupları, yanı sıra partili-partisiz vatandaşlar hazır bulundu.

Kermesin açılış kurdelesini MHP Adana İl Kadın Kolları Başkanı Ayla Emrahoğlu kesti. Başkan İzgioğlu, açılışta yaptığı konuşmada, bu tür faaliyetlerin birlik ve beraberliğin pekişmesine ayrıca katkı sunduğunu vurguladı. ,

İl Kadın Kolları Başkanı Ayla Emrahoğlu da, kermese maddi manevi destek veren herkese teşekkür etti. Çalışma arkadaşlarına da emeklerinden ötürü ayrıca övgüler yağdıran Emrahoğlu, el işi göz nuru ürünlerin yanı sıra çeşit çeşit sıcak ve soğuk mezelerin, yemeklerin tatlıların, sıkma ve böreklerin satışa sunulduğu kermesin iki gün süreyle açık kalacağını bildirdi.

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER