ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Az Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Ekim 2013 Salı 12:45

İhtiyaç sahibi öğrencilere kışlık bot hediyesi

İhtiyaç sahibi öğrencilere kışlık bot hediyesi


Yaklaşan kış mevsimi öncesi Muş Ticaret ve Sanayi Odası maddi durumu iyi olmayan öğrencilere kışlık bot dağıtacak. İl genelindeki çeşitli okullarda eğitim gören öğrencilere dağıtılacak olan botların ihalesi basına açık yapıldı.

Muş Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyelerinin huzurunda açılan teklifler numunelere göre değerlendirildi. Buna göre Selmes Kundura adlı firmadan bin 200 kışlık bot alınarak öğrencilere dağıtılacak.

Konu ile ilgili olarak basın mensuplarına bilgi veren Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Fatih Cengiz, kış mevsimi öncesi öğrencilere dağıtılacak olan botlarla ilgili bir süreden beri çalışmaların yapıldığını söyledi.

Cengiz, yönetim kurulu üyelerinin belirleyeceği okulların müdürlerinden alınacak olan listelere göre dağıtımın yapılacağını belirterek, botların maddi durumu iyi olmayan öğrencilere verileceğini söyledi. Muş Ticaret ve Sanayi Odası olarak eğitime katkı sağlamayı arzuladıklarını belirten Cengiz, kış şartlarının çetin geçtiği Muş’ta maddi imkanı olmayan öğrencilere bu vesile katkı sağladıklarının altını çizdi. Muş TSO’nun bundan sonraki süreçte de eğitime katkı sağlayacağını belirten Cengiz, “öğrencilerimizin daha iyi bir ortamda eğitimlerini sürdürmesi için farklı projeler sunacağız. Maddi ve manevi olarak daha iyi bir eğitim için ne gerekirse yapacağız. Öğrencilerimizin başarılı olması için çaba sarf edeceğiz. Kentin ekonomik sorunlarının yanından eğitim gibi önemli sorunlarında aşılması için arkadaşlarımızla birlikte faaliyetlerimizi sürdüreceğiz” dedi.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER