ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Temmuz 2013 Cuma 14:26

Hilvan Kaymakamlığı'ndan 750 aileye Ramazan paketi

Hilvan Kaymakamlığından 750 aileye Ramazan paketi


Hilvan Kaymakamlığı, 750 aileye Ramazan paketi dağıttı. Başta gıda olmak üzere temel ihtiyaçların içerisinde bulunduğu yardım paketi Hilvan Kaymakamı Uğur Sezer tarafından ailelere teslim edildi.

    Şanlıurfa’nın Hilvan ilçesinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı'nca 750 aileye gıda paketi verildi. Yardım paketi dağıtımına Hilvan Kaymakamı Uğur Sezer de eşlik etti. Paketleri ailelere takdim eden Sezer, böylece vatandaşla bire bir sohbet etme fırsatı da buldu. Ziyaret ettiği hanelerde yaşlı, kimsesiz ve muhtaç vatandaşların sorunlarını dinleyen Kaymakam Sezer, vatandaşın sorunları ile ilgili çözüm üretti.

    Ziyaret ettiği hanelerde herkes ile tek tek sohbet ortamında yardımların dağıtımda bulunan Kaymakam Sezer, devlet olarak her zaman vatandaşın yanında olduklarını ve sorunlarını yerel imkânlar ölçüsünde zaman kaybetmeden çözmeye çalıştıklarını belirtti. Sezer, devlet kapısının her zaman vatandaşa açık olduğunu kaydederek sorunu olan vatandaşların ilgili yerlere çekinmeden başvurmalarını istedi.

    Yardım dağıtımı ve ziyaretlere Kaymakam Uğur Sezer, İlçe Emniyet Müdürü Serhat Demir ve Vakıf Müdürü ile vakıf personeli katıldı. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER