ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Ocak 2013 Cuma 16:00

Hem dinlenin, hem kitap okuyun

Hem dinlenin, hem kitap okuyun


Osmaniye'de 2013-2014 eğitim-öğretim yılının ilk döneminin sona ermesi nedeniyle Osmaniye Anadolu Lisesi'nde tören düzenlendi. Törene katılan Milli Eğitim Müdürü Kadir Kılıç, öğrencilere yarı yıl tatilinde hem dinlenmelerini hem de kitap okumalarını tavsiye etti.

Osmaniye Anadolu Lisesi'nde düzenlenen karne dağıtım töreninde konuşan Okul Müdürü Erol İnce, bütün öğrencilere iyi tatiller diledi, öğrenci ve öğretmenleri başarılarından dolayı kutladı.
Okul hakkında bilgi de veren İnce, "Okulumuz 1989 yılında hizmete açılmış ve ilimizin ilk Anadolu Lisesidir. Bu nedenle başarılı öğrencilerin tavsiye ettiği okul olmuş ve onların çok iyi üniversiteler kazanmaları sağlanmıştır. Okulumuz anadolu Liseleri içerisinde ilimizde en yüksek puanla öğrenci alan bir okuldur. Okulumuz başarılıarını hiç bir zaman tesadüflere bırakmadığını ispat etmiş, enerjisini öğrencilerinden, velilerinden ve öğretmenlerinden alarak geleceğe olan inancını her zaman korumaktadır. Okulumuzun bu başarısında emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.'' diye konuştu.

Törene katılan Milli Eğitim Müdürü Kadir Kılıç ise yaptığı konuşmada, öğrencilere yarı yıl tatilinde hem dinlenmelerini hem de kitap okumalarını tavsiye etti.

Konuşmaların ardından başarılı öğrencilere karneleri ve başarı belgeleri verildi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER