ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Çok Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Temmuz 2013 Çarşamba 13:19

Hayvan barınağı personeline Ramazan yardımı

Hayvan barınağı personeline Ramazan yardımı


Adana'da hayırsever işadamları hayvan barınağı çalışanlarına Ramazan paketi dağıttı.

Köprü Yardımlaşma Derneği aracılığıyla Hayvan Barınağı personeline Ramazan kolisi verildi. Gıda malzemelerinin bulunduğu paketleri, Üçgül İnşaat ve Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Üçgül ve Dernek Başkanı Bekir Fevzi Yıldırım dağıttı.

Ramazan’ın paylaşma ayı olduğuna dikkat çeken Bekir Fevzi Yıldırım, "Doğayı ve Hayvanları Koruma Derneği (DOHAYKO) ve Belediye çok önemli, fakat toplumun çok fazla fark etmediği bir çalışmayı yerine getiriyor. Bugün hayvan barınağında faaliyet gösteren personele katkı sağlamak istedik. Şehrimizdeki sokak kedi ve köpeklerinin, hasta, bakıma muhtaç, kötü muameleye maruz kalmış hayvanların iyileştirmesi, kısırlaştırıldıktan sonra bırakılması toplum sağlığı açısından çok önemli. Burada çalışan personel de emeği ile geçinmeye çalışan insanlarımız. Biz zaten her Ramazan’da ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı çam sakızı, çoban armağanı destek veriyoruz. Bugünkü destekçimiz, hayırsever işadamımız Şaban Üçgül. Biz 20 yıldır ihtiyaç sahipleriyle yardımseverler arasında köprü olmaya çalışıyoruz. Bugün de DOHAYKO’da köprü olmayı istedik” şeklinde konuştu.

Üçgül İnşaat ve Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Üçgül de aile olarak bu tür hayır faaliyetlerinin içinde bulunmaktan manevi olarak büyük haz aldıklarını kaydetti.
Etkinlikte DOHAYKO Genel Başkan Yardımcısı Kubilay Umay ve Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Gülmez de bulundu. Umay ve Gülmez, personele yapılan destekten dolayı Yıldırım ve Üçgül’e teşekkür etti.KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER