ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Aralık 2013 Salı 17:03

Hayat Ağacı Derneği'ne bir kamyon dolusu yardım

Hayat Ağacı Derneğine bir kamyon dolusu yardım


İstanbul’da yaşayan Sivaslı işadamı ve Sivasspor Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan Bozatlı, Hayat Ağacı Derneği’ne bir kamyon dolusu kışlık elbise bağışladı.

Sivas Belediyesi ve Hayat Ağacı Derneği iş birliği ile ‘veren el ile alan eli buluşturan’ Gıda Bankası, hayırseverlerin destekleri ile ihtiyaç sahiplerini sevindirmeye devam ediyor. Hayat Ağacı Derneği’ne Sivas genelinden olduğu kadar il dışından da destek sağlanıyor. İstanbul’da yaşayan, aynı zamanda Sivasspor Yönetim Kurulu Üyesi olan iş adamı Erdoğan Bozatlı, her fırsatta Hayat Ağacı Derneği’ne destek oluyor.

Hayırsever işadamı Erdoğan Bozatlı, Gıda Bankası aracılığıyla ihtiyaç sahibi kimselere verilmek amacıyla İstanbul’daki tekstil fabrikasından 15 bin 214 adet kışlık erkek ve çocuk kıyafeti bağışladı. Kışlık penye ve kazak türü kıyafetlerin 7965’ini çocuk, 7249’unu ise erkek kıyafetleri oluşturuyor.
Hayat Ağacı Derneği’ne bağışlanan kıyafetler, ambalajlarıyla paketlendikten sonra İstanbul ilinden Sivas Belediyesi’ne ait bir kamyon ile teslim alındı.
Kıyafetler Sivas’ta ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılacak.

Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Avcı, İstanbul’da yaşayan Sivaslı iş adamı Erdoğan Bozatlı ile birlikte Hayat Ağacı Derneği’ne katkı sağlayan bütün hayır sahiplerine teşekkür etti.
KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER