ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Mayıs 2013 Pazartesi 13:48

Harun Halıcı Başkan seçildi


Yozgat’ın Boğazlıyan Ticaret Borsası Genel Kurulu seçiminde Harun Halıcı Borsa Başkanlığına seçildi. Başkanlığa seçilen Harun Halıcı, 4 yıl süre ile Boğazlıyan Ticaret Borsası Başkanlığı görevini yürütecek.

Seçimlerin ardından oluşan meclis üyeleri arasında yönetim kurulu başkan ve üyeleri belirlendi. Yapılan seçimde, Boğazlıyan Ticaret Borsası Başkanlığına Harun Halıcı seçilirken, Yönetim Kurulu Asil Üyeliğine; Köksal Ustaoğlu, Mehmet Aktaş, Yusuf Eğilmez ve Pevril Kılıçaslan seçildi. Genel Kurul Delege Asil Üyeliğine ise, Hamis Alpaslan Coşar ve Kurtuluş Öztekin seçildi. Başkanı Harun Halıcı, yaptığı konuşmada seçimlerin demokratik bir ortamda gerçekleştirildiğini belirterek, tüm üyelere teşekkür etti.

Amaçlarının ilçenin sosyal, kültürel ve ekonomik kalkınmasına katkı sağlamak olduğunu vurgulayan Halıcı, borsa’da yeni ve sürpriz çalışmalara imza atacağını, ekip ruhu ile birlik ve beraberlik içinde hareket etmek isteklerini söyledi. Boğazlıyan’ın potansiyel olarak birçok ilçeden şanslı ve ileride olduğuna işaret eden Halıcı, "İnşallah biz de yapacağımız çalışmalarla daha da ileri seviyelere çıkaracağız. Sürpriz ve yeni çalışmalarımız olacak." dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER