ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Mart 2014 Salı 12:53

Hanımeller Derneği'nden 'Herkes Onu okuyor' programı


Kars Hanımeller Derneği üyelerine yönelik Halk Eğitim Merkezi Konferans salonunda 'Herkes Onu okuyor' programı düzenledi.

Dernek üyeleri ve davetlilerin katıldığı program İstiklal Marşı ve Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Dernek Başkanı Süreyya Birdal burada yaptığı konuşmada, Herkez Onu Okuyor projesinin Türkiye'yi aştığını dünyada uygulandığını söyledi.

Proje sayesinde Hz. Muhammed'i (s.a.v.) anlatan kitapların okunduğunu ifade eden Birdal, Hanımeller Derneği olarak Kars’ta projeyi tanıtmak ve projeye katılımı arttırmak için böyle bir etkinlik düzenlediklerini belirtti.

Müslümanların hayatlarının her karesini o kutlu nebiyle doldurması gerektiği bilincinde olarak bu toplantıların hayırlara vesile olmasını dilediğini ifade eden Birdal son olarak, "Programımıza iştirak eden üyelerimize değerli davetlilere yönetim kurulumuz adına teşekkürlerimi sunuyorum." dedi.

Öte yandan program çerçevesinde, şiir dinletisi ve ilahiyatçı Kevser Yıldız'ın Hz. Muhammed'in hayatını anlatan konuşması dikkatle dinlendi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER