ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Kasım 2013 Salı 11:56

Hacılar’da kültür evi inşaatı hızla devam ediyor

Hacılarda kültür evi inşaatı hızla devam ediyor


Kayseri Hacılar Belediye Başkanı Ahmet Herdem, ilçede yapımı hızla devam eden Kültür Evi inşaatında incelemelerde bulundu. Ahmet Herdem, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

    Yeni Mahalle Kayseri Caddesi üzerinde yapımı süren Hacılar Kültür Evi inşaatında daire amirleri ve yapı denetim görevlileri ile birlikte incelemelerde bulunan Hacılar Belediye Başkanı Ahmet Herdem, yeni yılla birlikte Kültür Evi'nin hizmete gireceğini söyledi.

    İnşaat yetkililerinden bilgi alan Başkan Herdem, inşaatın hızlı ilerlediğini belirterek, yeni yılla birlikte hizmete sunulacağını kaydetti. Başkan Herdem, "Bu kültür merkezi Hacılar'da sosyal ve kültürel boşluğu dolduracak. Tiyatrosu, kütüphanesi, fitnes salonu ve dershaneleriyle, gençlerin, hanımların, beylerin ve tüm halkımızın kullanabileceği sosyal bir mekan, kültürel bir mekan haline gelecek. Yaptığımız incelemelerde gördüğümüz kütüphanenin genişliği, fitnes salonunun genişliği, yaklaşık 400 kişilik tiyatro salonunun genişliği ile inşallah yılbaşına Hacılar halkının hizmetine sunulacaktır." diye konuştu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER