ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Mart 2014 Pazartesi 17:38

Güner Akkurt: Personelimiz rahat olsun


Samsun’da MHP Canik İlçe Başkanı Güner Akkurt birtakım insanların kasıtlı olarak dedikodu ürettiğini ve Canik Belediyesi personelini huzursuz ettiğini söyledi.

“Bizim düsturumuz hak ve adalet” diyen MHP Canik İlçe Başkanı Güner Akkurt işini dürüstçe yapan hiç kimsenin mağdur edilmeyeceğini söyledi. Akkurt, "Belediye personeline sesleniyorum. Siyasete alet olmayın. Kimler tarafından üretildiği ve yayıldığı malum olan, sizleri etkilemeye ve siyasetin içine çekmeye yönelik bu söylenti ve dedikodulara asla itibar etmeyin. Personelimiz aklıselim davranıp bunlara itibar etmeyecektir.’’ dedi.

30 Mart’tan sonra belediye personelini hiçbir şekilde mağdur etmeyeceklerini dile getiren Akkurt, “Herkes işine gücüne devam edecek. Bizler vicdan sahibi insanlarız. Ne zulüm ederiz ne de zulme seyirci kalırız. Sizleri size zulmedenlerden inşallah kurtaracağız. Çalışma şekilleri ve hakları konusunda sıkıntısı olanlar da rahat olsun. Gerekli düzeltmeleri de yapıp herkese hakkının karşılığını vereceğiz.” açıklamasını yaptı.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER