ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Ocak 2014 Cumartesi 11:34

Gülpembe masa tenisi turnuvasında birinci oldu

Gülpembe masa tenisi turnuvasında birinci oldu


Gaziantep’in İslahiye ilçesinde eğitim faaliyetlerinde bulunan Özel Gülpembe Ortaokulu kızlar arası masa teniz turnuvasında birinci oldu.

İlçe gençlik hizmetleri ve spor müdürlüğü tarafından ortaokullar iki kategoride yıldızlar masa tenisi turnuvası yapıldı. 5 okulun katıldığı turnuvada özel Gülpembe Ortaokulu kızlar kategorisinde birinci, erkeklerde ise ikinci oldu.

Özel Gülpembe Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Özcan Şimşek, bir çok alanda başarı elde eden okulumuz, masa tenisi turnuvasında da tüm rakiplerini yenerek yıldız kızlar kategorisinde ilçe şampiyonu olmasından dolayı öğrencilerini kutladıklarını söyledi.

Yapılan turnuvada yıldız erkekler kategorisinde de ilçe ikincisi olduklarını anlatan Şimşek, ”Okulumuz büyük bir başarıya imza atmıştır. Turnuvaya iyi bir çalışma programı ile başladık. Disiplinli çalışmalarımızın sonucu İslâhiye şampiyonluğu elde edildi. Sporcularımı gösterdikleri gayret ve onun sonucunda elde ettikleri başarıdan dolayı tebrik ederim. Sosyal ve sportif faaliyetlerin öğrencilerimizin derslerine de olumlu bir şeklide yansıyor.” diye konuştu.

Okul Müdürü Şahin Şahin ise geçen yılda olduğu gibi bu yıl da masa tenisi turnuvasında ilçe birinciliğini kazanmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, "Bu başarıda emeği geçen öğretmenimizi ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum." dedi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER