ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL19°C
Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Kasım 2013 Pazartesi 13:51

GÜBRETAŞ Basın Fotoğraf Yarışması başladı


Tarım sektöründe sosyal sorumluluk projeleriyle dikkat çeken Gübre FabrikalarıTAŞ (GÜBRETAŞ), geçen yıl hayata geçirdiği Bu Toprağın Renkleri Basın Fotoğraf Yarışması’nın ikincisini yeni bir temayla başlattı.

Yerel ve ulusal basında görev yapan tüm medya mensuplarına açık olan ve ana teması “Tarımda Kadın” olan yarışmaya başvurular geçen yıl olduğu gibi sadece internet üzerinden www.butopraginrenkleri.org yapılabilecek.

Toplam 13 bin TL’lik para ödülü verilecek olan yarışmaya başvurular 30 Nisan 2014 tarihine kadar devam edecek. Birincilik ödülü olarak 5 bin TL, ikinciye 3 bin TL ve üçüncüye bin 750TL’lik para ödülünün konulduğu yarışmada 3 kişiye Mansiyon, bir de Jüri Özel Ödülü verilecek.

Yarışmanın jürisinde de özellikle basın fotoğrafçılığı konusunda tecrübeli isimler bulunuyor: “Coşkun Aral, Rıza Özel, Mehmet Demirci, Galip Ataman, Selahattin Sevi, Halit Ömer Camcı, Nihal Gündüz ve Ferhat Şenel.” Jürisi, sonuçları 5–9 Mayıs 2014 tarihleri arasında değerlendirecek.
Sonuçları 14 Mayıs 2014’teki Dünya Çiftçiler Günü’nde açıklanacak yarışmadan seçilen fotoğraflardan oluşan serginin, çeşitli illerde açılması planlanıyor.
Başvuru ve yarışmayla ilgili detaylar www.butopraginrenkleri.org adresinde yer alıyor.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER