ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Kasım 2012 Pazartesi 18:43

GTO, üyelerine teknolojik kolaylık sağladı


Gaziantep Ticaret Odası (GTO), resmi internet sitesi üzerinden faaliyete geçirdiği E-GTO sayfası ile üyelerine yeni bir hizmet sunmaya başladı.

GTO Genel Sekreteri Halil Göçer konu ile ilgili yaptığı açıklamada, E-GTO sayfasının hızla gelişen teknolojiyi kullanarak, odaya kayıtlı üyelere daha etkin, hızlı, kaliteli güvenli ve çağdaş hizmet verebilme arayışlarının sonucu olarak geliştirildiğini belirtti.

Göçer, “Gaziantep’in imalat kapasitesinin geliştirilmesi, ticari hayatın canlılığının arttırılması, ilimizin her platformda tanıtımı ve temsilinin yanı sıra üyelerinin sorunlarının en etkin bir şekilde çözülmesine yönelik çalışmalar, GTO’nun belli başlı çalışma alanlarını oluşturmaktadır. Bu çalışma alanları çağın gereklilikleri doğrultusunda sürekli değişim ve gelişim göstermekte ve Odamız, uzman kadrosu ile bu değişimi en etkin bir şekilde hizmetlere yansıtmaktadır. Bu kapsamda hazırlanan hizmet sayfamızın amacı, üyelerimizin daha etkin ve kolay hizmet alabilmelerini sağlamaktır. Faaliyette olan bütün üyelerimiz, bu sayfa aracılığıyla ‘üye firma sorgulama’ başta olmak üzere ‘aidat borç sorgulama ve ödeme’, ‘üye belge siparişi’ ve ‘anket’ hizmetlerinden faydalanabilecekler. Odamız Bilgi İşlem Müdürlüğü’nden şifre alan üyelerimiz ise, bu hizmetlerin yanı sıra; ‘üye firma tanıtım sayfası’, ‘firma ve üye iletişim bilgi güncellemeleri’, ‘hizmet ve ürün tanıtımı’ ile ‘forum sayfaları’ hizmetlerinden de faydalanabilecek. Üyelerimiz, E-GTO sayfasına direkt olarak https://e.gto.org.tr adresinden veya Odamızın www.gto.org.tr adresli resmi internet sitesinin ana sayfasındaki link üzerinden ulaşabilirler.” dedi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER