ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Az Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Ekim 2013 Çarşamba 10:30

'Görüş Günü Kadınları' Optimum'da


Çekimleri Adana'da yapılan televizyon dizisi ‘Görüş Günü Kadınları’nın birçok sahnesine Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi ev sahipliği yapıyor. Taşköprü, Seyhan Nehri ve Merkez Cami manzaralı terası, ferah ve nezih ortamıyla oyuncuların da hayran kaldığı alışveriş merkezindeki çekimi binlerce kişi izledi.

Mehmet Yiğitalp'in yapımcılığını, Veli Çelik’in yönetmenliğini üstlendiği dizinin oyuncuları çekimler için sabahın erken saatlerinde Optimum'daki yerlerini aldı. Şenay Gürler (Süreyya), Yıldız Çağrı Atiksoy (Gülay), Ümit Olcay (Arif), Yosi Mizrahi (Hakkı), Cansın Yosun (Canan), Sinan Tuzcu (Mehmet), Yeliz Doğramacılar (Bahar) ve Bartunç Akbaba (Yiğit) ile prodüksiyon Korkut Keskin, çekimler sırasında halkın yoğun ilgisiyle karşılaştı. Çekim aralarında AVM ziyaretçileriyle anı fotoğrafı çektiren ünlü oyuncular, gördükleri ilgi ve sevgiden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Dizide Gülay karakterini canlandıran Yıldız Çağrı Atiksoy'un 6. bölümün en önemli sahnelerinden birisi olan trajik doğum sahnesi tuvalet bölümünde çekildi. Süreyya karakterini canlandıran Şenay Gürler'in eski şaşalı hayatına kavuşma çabaları sonucunda ‘para transferi’ gerçekleştireceği sahnenin çekimi ise Optimum'un gözalıcı manzaraya sahip terasında çekildi. Mehmet, Gülay ve Bahar'ın rol aldığı sahnelerin çekimi de alışveriş merkezinin yemek katı ile koridorlarında gerçekleşti. AVM'nin giriş katından terasa kadar yayılan çekimler gün boyu ve gecenin geç saatlerine kadar devam etti.

Çekimleri izleyen AVM ziyaretçileri hem eğlenceli vakit geçirdi, hem de heyecanla izledikleri dizide rol alan oyuncuları yakından görme imkanı buldu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER