ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL18°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Haziran 2013 Cuma 12:25

Gönül Dağı Projesi gönüllüleri yemekte buluştu

Gönül Dağı Projesi gönüllüleri yemekte buluştu


Kırşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Aile Yaşam Merkezi’nin başlattığı Gönül Dağı Projesi'nde gönüllüler ve yardım edilen aileler Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ile bir restoranda verilen yemekte bir araya geldi.

Yemekten sonra konuşma yapan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 'Gönül Dağı Projesi' kapsamında gönüllü olan kişiler ve yardım eli uzatılan aileler ile bir araya gelmek istediklerini belirtti. Büyüklerin kıymetini bilmeyen küçüklerin, dünyada başarılı olma şansı olmadığını söyleyen Başkan Bahçeci, "Sizlerin hayır dualarını almak bizler için en önemli kazanç" olduğunu ifade etti.
Gönül yapabilmek, insanların gönlünü alabilmek dünyadaki en zor işlerden biri olduğunu vurgulayan Bahçeci şunları kaydetti: “İnsanların gittikçe yalnızlaştığı, birbirlerine yardım etmediği bu dünyada sizlerin böyle bir projede yer almanız çok önemli, çok kıymetli. Kırşehir’de bu değerlerin hala devam ettiğin görmek de beni son derece mutlu ediyor. Sizler için ne yaparsak azdır. Elimizden geldiği sürece sizlere yardım etmeye çalışacağız. İnşallah yardım ettiğimiz, gönüllerine dokunduğumuz insan sayısı gün geçtikçe artar. Sorunlar paylaştıkça azalır, mutluluklar ise paylaştıkça çoğalır. İyilik yapan iyilik yapılandan daha mutlu olur. Hayır işi yapmak her zaman insana büyük mutluluk ve huzur verir. O açıdan tekrar bu projede görevli olan kişilere çok teşekkür ediyorum.” Yemeğin sonunda Başkan Bahçeci ailelere ve gönüllülere çiçek hediye etti. 
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER