ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Şubat 2014 Cuma 12:15

Gökhan Gerçek, evlere konuk oluyor

Gökhan Gerçek, evlere konuk oluyor


Saadet Partisi Osmangazi Belediye başkan adayı Gökhan Gerçek, uzun zamandır sürdürdüğü ev ziyaretlerine aksatmadan devam ediyor.
‘Başkan komşuları dinliyor’ programı kapsamında Yeşilova ve Altınova mahallelerinde evlere konuk olan başkan adayı Gökhan Gerçek, Saadet Partisi'nin sadece seçim kazanmak için siyaset yapmadığını belirterek, Osmangazi 'de ekip çalışmasıyla yerel seçimlere gireceklerini belirtti.

Gökhan Gerçek, "Saadet Partisi olarak biz sadece seçim kazanalım, seçime dönük çalışma yapalım diyen bir siyasi parti değiliz. Yani biz şu belediyeyi alalım da ondan sonra şu işe bakarız demiyoruz. Belediyeyi kazanmadan önce Osmangazi’nin problemlerini masaya yatırıyoruz. Bunlarla ilgili projeleri hazırlıyoruz ve bunu yaparken de sadece parti çerçevesinden bakmıyoruz. Biz her fırsatta sivil toplum örgütlerine, sizlere, Osmangazi'de yaşayan herkese, buranın problemleri nedir? bunlara düşündüğünüz çözümler nedir? diye bir süreç işleterek bir hazırlık çalışması oluşturuyoruz.” dedi.

Belediyeyi kazanmaları halinde tek adam anlayışıyla değil, bir ekip olarak çalışacaklarını anlatan Gerçek, “Ne kadar sivil toplum örgütü var ise, ne kadar buranın problemlerini bilen varsa hepsiyle birlikte yöneteceğimizi söylüyoruz. Bugün öyle bir zihniyet var ki ‘ben yaptım oldu’. Bizde kesinlikle böyle bir şey olmayacak” şeklinde konuştu.
Saadet Partisi Osmangazi Belediye Başkan Adayı Gökhan Gerçek, kendisini ağırlayan mahalle sakinlerine de teşekkür etti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER