ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 31 Ekim 2012 Çarşamba 17:10

Gençlik Hizmetleri İl Müdürü Demir, gençleri dinledi

Gençlik Hizmetleri İl Müdürü Demir, gençleri dinledi

Osmaniye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, üniversite öğrencileriyle bir araya gelerek gençlerinin sorun ve isteklerini dinledi.


Osmaniye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, üniversite öğrencileriyle bir araya gelerek gençlerinin sorun ve isteklerini dinledi.        
        
Ökkeş Demir, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki Atatürk Gençlik Merkezi'ni gezerek gençlerle sohbet etti. Sohbet sırasında gençliğe yönelik sosyal, kültürel ve sanatsal faaliyetlerin geliştirilmesi, halk oyunları, tiyatro, el sanatları, modern dans, dil kursları gibi etkinliklerin gençlik merkezinde açılarak il ve ilçelerden daha fazla gencin katılımının sağlanması gibi konularda fikir alışverişinde bulunuldu. Gençler sosyal ve kültürel etkinliklerin yapılacağı alanlarının olmadığını, tiyatro yapmak istediklerini, tiyatroya gönül veren çok sayıda gencin olduğunu fakat çalışacak salon olmadığını söyleyerek, halk oyunları ve müzik dallarında da yarışmalara gidebilmek için destek beklediklerini söyledi.
        
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir ise “Bakanlığımızca gerçekleştirilen proje ve faaliyetler ile kurumumuzu gençlerle buluştuğu, gençlere hizmet sunduğu ve belli bir program kapsamında gençlerle birlikte çeşitli faaliyetler gerçekleştirdiği gençlik merkezleri hakkında üniversite gençliğinin bilgilendirilmesi amacıyla bir tanıtım standı açtık. Şu anda resim, müzik (ses ve enstrüman), dans, bale, halk dansları, tiyatro, edebiyat, fotoğrafçılık, karikatür, el sanatları, satranç, izcilik, kütüphanecilik, dil eğitimi, şenlikler, yarışmalar, çevre gezileri gibi kurs ve etkinlikleri barındıran yeni bir gençlik merkezi inşaat yapım çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Bu tesisimiz faaliyete geçtiğinde siz sevgili gençlerimizin isteklerinin büyük bir bölümünü gerçekleştirmiş olacağız.” dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER