ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Şubat 2014 Pazartesi 16:58

Gelgeç’den Civelek’e hayırlı olsun ziyareti

Gelgeçden Civeleke hayırlı olsun ziyareti


Zonguldak’ın Alaplı ilçesi Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muharrem Gelgeç, Başkan Vekili Murat Yılmaz ve Genel Sekreter Muammer Uysal, Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cevdet Civelek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Beraberinde Başkan Vekili Murat Yılmaz ve Genel Sekreter Muammer Uysal ile birlikte Başkan Cevdet Civelek’i ziyaret eden Alaplı Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı Muharrem Gelgeç, ziyaret amaçlarının yeni yapılan genel kurul sonrasında hayırlı olsun dileklerinde bulunmak olduğunu söyledi.

Gerçekleşen ziyaretten ötürü memnuniyet duyduğunu ifade eden Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cevdet Civelek, “Ziyaretinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Sizlerde bizler gibi yeniden yönetime seçildiniz. Ziyaret vesilesi ile bizlerde sizlere hayırlı olsun dileklerimizi sunuyoruz. Bizler odalar olarak üyelerimize en iyi hizmeti sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Sizlerin de aynı duygu ve düşünceleriniz ile bir dönem daha üyelerinize hizmet edeceğinize inanıyorum. Bir kez daha ziyaretinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum.” dedi.

Ziyaret, gerçekleşen sohbetin ardından sona erdi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER