ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Az Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Ağustos 2013 Cuma 11:45

GATAB, Beldibi’ndeki alt yapı çalışmalarını sürdürüyor

GATAB, Beldibindeki alt yapı çalışmalarını sürdürüyor


Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Beldibi beldesindeki alt yapı çalışmaları devam ediyor. Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Altyapı İşletme Birliği (GATAB) ekipleri tarafından Beldibi 1 ve Beldibi 2’de yaklaşık bin metrelik kanalizasyon hattı döşeyecek.

    Bölgenin, içme suyu hatlarını baştan sona yenileyen ve yağmur suyu hattını döşeyen GATAB, bölge halkından gelen yoğun istek üzerine Beldibi 1. ve 2. sokakta kanalizasyon hattı döşeme çalışmaları başlattı. Yaklaşık bin metre uzunluğunda döşenen yeni hat ile bölge insanının kanalizasyon sıkıntıları sona erecek.

    GATAB Başkanı ve Tekirova Belediye Başkanı Yusuf Üras, yapılan yatırımlarla Beldibililerin ve turistlerin güven altına alındığına işaret etti. Beldibi’ne karayolları çalışması ile açığa çıkan 5,5 km uzunluğundaki içme suyu hatlarını yenilediklerini ve Atatürk Caddesi’nde 300 metre uzunluğunda yağmur suyu hattı döşediklerini hatırlatan Başkan Üras, Beldibi 1. ve 2. Sokak'ta yürütülen kanalizasyon çalışması sonrasında bölgenin altyapısının sorunsuz hale getirileceğine dikkat çekti.

    Günü değil geleceği düşünerek çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Başkan Üras, “Bölgedeki altyapı eksiklikleri hızla tamamlanarak, yaşanan sıkıntılara son verilecek. Geçici rahatsızlıklarla kalıcı hizmetlerimiz devam edecek.” dedi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER