ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL18°C
Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Ekim 2013 Pazar 16:27

"Fırsat verin, Kozan'ı geleceğe taşıyalım"

"Fırsat verin, Kozanı geleceğe taşıyalım"


Adalet ve Kalkınma Partisi'nden (AK Parti) Kozan Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan iş adamı Ahmet Arık, "Herkesin kendini mutlu hissedeceği bir ilçeyi vatandaşlarla el birliğiyle oluşturmak istiyorum. Fırsat verin, Kozan'ı geleceğe taşıyalım." dedi.

Arık, yaptığı açıklamada, hayatının her döneminde Kozan'a faydalı olmak için çalıştığını, 'Halka hizmet, Hakk'a hizmettir' anlayışını benimsediğini bildirdi. Geçen dönem AK Parti'den belediye meclis üyesi olarak hizmet ettiğini, 3 yıl belediye başkan yardımcılığı yaptığını, başkanvekilliği görevini yürüttüğünü, daha sonra istifa ettiğini ve halen meclis üyesi olduğunu kaydetti.

Kozanlı'dan gelen her talebin sıkı takipçisi olduğunu ve kimseyi incitmemeye özen gösterdiğini anlatan Arık, Kozan'ın alt yapıdan yeşil alana, imardan şehirciliğe kadar birçok alanda sıkıntısı olduğunu, partisi ve halkın fırsat vermesi halinde bu sorunları çözmek istediklerini bildirdi. Arık, ilçenin ekonomik anlamda kalkınması için sanayici ve iş adamlarının önünü açacağını dile getirdi. Ahmet Arık, şöyle devam etti: "Mevcut bütçe ile çok rahat Kozan'ı örnek ve yaşanabilir şehir haline getiririz. Bugün hep yıllardır Kayseri’yi, Sivas’ı, Konya’yı konuşuyoruz. Neden şimdiye kadar Kozan bu şehirler gibi örnek olmadı, olamadı. Başbakanımız ve halkımız fırsat verirse bunu başaracağız. Kozanımızın çözülmeyen sorunlarını çözüp halkımızdan 'Allah razı olsun' dedirtecek projeler üretip bahanesiz iş yapacağız."
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER