ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL16°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Temmuz 2013 Cumartesi 04:17

Fethiye’de Ramazan bereketi sokaklara taştı


Muğla’nın Fethiye ilçesinde gerçekleştirilen toplu iftar programları, vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. AK Parti Fethiye teşkilatı tarafından 2 bin kişilik iftar yemeği düzenlenirken, engelliler de Fethiye Belediyesi tarafından verilen iftarda bir araya geldi.

Ramazan ayının bereketi Fethiye’de sokaklara taştı. Siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları ve belediyeler iftar vermek için birbirleriyle yarışıyor. İlçede 3 adet iftar çadırı kurarak günde 1500 kişiye iftar yemeği veren Fethiye Belediyesi, son olarak engelliler için geniş katılımlı iftar yemeği verdi. Fethiye’deki engelliler ve ailelerine yönelik iftar yemeği Fethiye merkezdeki iftar çadırında gerçekleşti. Yaklaşık bin engelli vatandaş ve ailesinin katıldığı iftar yemeğinde duygu dolu anlar da yaşandı.

AK Parti Fethiye İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen organizasyonda ise 2 bin kişi iftar yemeğinde buluştu. Muğla Milletvekillerinin de katıldığı iftar yemeği için Salı Pazarı meydanına gelen partililere vatandaşlar da eşlik etti. İftar vaktinin gelmesiyle vatandaşlar meydana kurulan masalarda toplu halde iftar açtı.

AK Parti Muğla Milletvekili Ali Boğa, meclisin tatile girmesiyle birlikte Ramazan ayının bereketini vatandaşların arasında geçirdiklerini söyledi. Ramazan ayının birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının pekiştiği bir ay olduğunu anlatan Boğa, iftarı tertipleyen ilçe teşkilatına ve iftara katılan vatandaşlara teşekkür etti. CİHAN

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER