ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL5°C
Karla Karışık Yağmur
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Temmuz 2013 Salı 13:43

"EXPO 2016 yüz akımız olacak bir proje olacak"


EXPO 2016 Genel Sekreteri Selami Gülay, EXPO 2016’nın yüz akı olacak bir proje olduğunu ve kentin tüm dinamikleri ile iş birliği içinde başaracaklarını kaydetti.

    EXPO 2016 Genel Sekreteri Selami Gülay, kendilerine her konuda destek veren Muratpaşa Kaymakamı Fatih Kocabaş’ı makamında ziyaret etti. Gülay, çalışmalar hakkında Kaymakam Kocabaş’a bilgi verdi. Ziyarette son dönemde yaşanan gelişmelerle ilgili bilgi alışverişinde bulunan Kaymakam Kocabaş ve Genel Sekreter Gülay, ortak noktanın kentin tanıtımı olduğunu söyledi. EXPO 2016’nın yüz akı bir proje olduğuna değinen Gülay, “Bu proje bizim yüz akımızdır. Kentin tüm dinamikleri ile iş birliği içinde bu organizasyonu başarıyla yürüteceğiz.” dedi.

    Muratpaşa Kaymakamı Fatih Kocabaş, EXPO 2016’ya ilk günden itibaren verdiği desteği bundan sonra da aynı şekilde sürdüreceğini söyledi. Kaymakam Kocabaş, EXPO 2016’nın tanıtımına görev yeri neresi olursa olsun katkı koyacağına söz verdi.

        Kaymakam Kocabaş, bu uluslararası organizasyonun böyle bir dünya kentine yakışacağını belirtti.

        Genel Sekreter Gülay, Kaymakam Kocabaş’a üzerinde sembol çiçek ‘şakayık’ motifi olan ipek kozası ve EXPO 2016 flaması hediye etti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER