ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Az Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Mart 2013 Cumartesi 14:20

Engel Yok Kampanyası gün geçtikçe büyüyor

Engel Yok Kampanyası gün geçtikçe büyüyor


 Kampanyaya öncülük eden Elazığlı sinema sanatçısı Abdullah Şekeroğlu tarafından başlatılan '101 Akülü Araç Kampanyası'na destekler hızla büyüyor.

Bu zamana kadar 81 tane akülü araç toplanıldığını belirtilen Şekeroğlu, kampanyaya bir destek de Elazığ Eti Krom AŞ'den geldiğini vurguladı. Eti Krom AŞ Genel Müdür Yardımcısı Osman Biçer tarafından, oluşturulan kampanyaya 5 adet akülü araç daha hediye edildi. Böylece akülü araç sayısı 86’ya ulaştı.

Biçer, Eti Krom AŞ olarak kampanyaya destek verdiklerini, hediye ettikleri 5 adet akülü aracın sadece başlangıç olduğunu ve bu başlangıcın devamının en yakın zamanda geleceğini belirtti.

Elazığ Omurilik Felçliler dernek Başkanı Ömer Çöteli ise Eti Krom AŞ'nin bu duyarlılığı için Osman Biçer’e teşekkür ve şükranlarını iletti.

Elazığlı ünlü Sinema Sanatçısı Abdullah Şekeroğlu yaptığı açıklamada, "Elazığ’a Engel Yok' parolasıyla başladığımız bu yolda çok sayıda insandan destek gördük. Bu destekler sayesinde toplam 81 tane akülü araç elde ettik. Eti Krom AŞ sayesinde araç sayımız 86’ya ulaştı. Eminim bu destek daha fazla artacaktır.
Herşey Elazığ ve Elazığlı engelli kardeşlerimiz için.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER