ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Nisan 2013 Cumartesi 18:03

Ektiren ailesine jest

Ektiren ailesine jest


 Mardin’in Derik ilçesi Devlet Hastanesi'nde yatan hasta servis odalarının dizaynına destek veren hayırseverlerin isimleri
Derik Devlet Hastanesi Başhekimi İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Serdar Kalkan ve Hastane Müdürü Barış Sevdi, Müdür Yardımcısı Hasip Karabat, Kalite Kontrol Temsilcisi Aytekin Ayebe, tarafından yapılan organizasyonla odaların kapısına yazıldı.

Hastane Başhekimi Serdar Kalkan, hastanenin yeniden şekillendirilmesinde ilçedeki hayırseverlerden büyük destek gördüklerini belirterek, " Hastanenin içi dışı her tarafını yeniledik. Her yatan hasta servis odalarımızı baştan aşağıya yenileyerek klima, buzdolabı, elbise dolabı, televizyonlarla donattık. Bu konuda destek veren ilçe halkına teşekkür ediyoruz. Hastanemizin ilçe halkının ihtiyaç duyacağı uzman hekim eksikliklerini giderdiğimizi düşünüyoruz” dedi.

Hastane yönetimi tarafından servislerin yenilenmesine babası Abdullah Ektiren adına katkıda bulunan Sinan Ektiren ve Av. Dildar Ektiren'e plaket verildi. Sinan Ektiren, yapılan jestin kendilerini duygulandırdığını belirterek, "Nasıl ki Cami, Okul v.b durumlarda destekler veriliyor ise hepimizin sürekli uğrak yerimiz olan bu tür yerlere de desteklerimizi esirgemememiz gerekir. Yaşayan her hayırseverlerimiz bu tür katkıları sunmalarını canı gönülden istiyoruz. Ayrıca Hastane yöneticilerinin bu girişimlerini destekliyoruz. Başhekimimize teşekkür ediyoruz.” dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER