ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Şubat 2014 Cuma 12:58

Eğitimcilerden Başkan Akgül’e teşekkür

Eğitimcilerden Başkan Akgüle teşekkür


Saimekadın İlköğretim Okulu Müdürü Haydar Eraslan ve Okul Aile Birliği Başkanı Behiye Dağlı, Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül’ü ziyaret etti.

Belediye Başkanı Mesut Akgül ziyarette yaptığı konuşmada, eğitim öğretimin Mamak’ın geleceğine yapılmış en büyük yatırım olduğunu belirtti. Akgül, "Belediye olarak Mamak’ta bulunan binlerce öğrenciye bilgi evleriyle eğitim desteği sağlıyoruz. Bunun yanı sıra ilçemizde bulunan bütün okullara yönelik altyapı hizmetleriyle de destek veriyoruz. Okulların fiziki anlamda daha iyi daha kaliteli bir hale gelmesi için üzerimize düşeni yapıyoruz." dedi.

İlçedeki okullara özellikle her eğitim öğretim yılı öncesinde boya, badana, çevre düzenlenmesi, istinat duvarı, asfalt gibi birçok konuda destek verdiklerini anlatan Akgül eğitime sağladıkları desteğin artarak devam edeceğini dile getirdi.

Belediye ekipleri Saimekadın İlköğretim Okulu’nda okul giriş kapıları ve istinat duvarlarının yapımını gerçekleştirdi. Okul Müdürü Haydar Erslan, Okul Aile Birliği Başkanı Behiye Dağlı ve Rehber Öğretmen Esra Özbek’le birlikte Akgül’e plaket takdim etti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER