ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Mart 2014 Salı 18:03

Eğitim gönüllüsü Fatih Çimen Hakk'a yürüdü


Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde eğitim gönüllülerinden Fatih Çimen hayatını kaybetti.

Yaklaşık üç yılı aşkın süredir akciğer kanseri tedavisi gören ve durumu ağırlaşınca Adana Acıbadem Devlet Hastanesine kaldırılan ve burada solunum cihazına bağlanan Fatih Çimen dün kalp yetmezliğinden hayatını kaybetti. Buradan memleketi ve görev yaptığı Osmaniye’nin Düziçi ilçesi getirilen Çimen’i otoban gişelerinde mesai arkadaşları ve sevenleri karşıladı. Gözyaşları arasında evine getirilen gönül insanı burada kılınan cenaze namazının ardından omuzlarda dualar eşliğinde Çamiçi mezarlığında defnedildi.

Cenazeye Düziçi Kaymakamı Mustafa Koç, İl Milli Eğitim Müdürü Kadir Kılıç, Düziçi Milli Eğitim Müdürü Ahmet Sarı, Belediye Başkanı Ökkeş Namlı, siyasi partilerin temsilcileri, Osmaniye başta olmak üzere çevre il ve ilçelerden gelen arkadaşları ve sevenleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

1975 Düziçi doğumlu olan Fatih Çimen, ilk ve orta öğrenimini burada tamamladıktan sonra 1993 yıllında Dicle Üniversitesi Eğitim Fakültesini kazandı. Burayı başarıyla bitiren Fatih Hoca, 1998 yıllında Adana’nın Ceyhan ilçesinde ilk öğretmenliğe başladı. Fatih Çimen; Osmaniye’nin Hasanbeyli ve Düziçi ilçelerinde öğretmenlik ve yöneticilik yaptı.

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER