ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Rüzgarlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Aralık 2012 Pazartesi 16:35

Eğitim Bir-Sen artık Sürmene'de

Eğitim Bir-Sen artık Sürmenede


Eğitimciler Birliği Sendikası(Eğitim Bir-Sen) Sürmene ilçe temsilciliği, Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu'nun da katıldığı bir törenle hizmete açıldı.

Açılış töreninde konuşan Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, ülke gençliğinin geleceğini sıkıntı ettiklerini ve bu amaçla sendikaların kurulduğuınu söyledi. Demokrasi, ekmek,ve özgürlüğe göz dikenlere fırsat vermemek için çalıştıklarını söyleyen Gündoğdu, "Bu mekanlar içinde hizmet olmazsa bir anlam ifade etmez. Milletin sevdasına ortak olan mekanlar kıymetlidir. Sizlerde bu mekanı umarım bu amaçla kullanırsınız. Bu mekanı sizlere tahsis eden Belediye başkanımız Fikri Ustaya'da teşekkür ederek ilçe temsilciliğinizin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum." diyerek sözlerini tamamladı.

Konuşmanın ardından açılış kurdelası, Ahmet Gündoğdu'nun yanı sıra, Sürmene Belediye Başkanı Fikri Usta, Eğitim Bir-sen İl Başkanı Mehmet Kara, Eğitim Bir-Sen İlçe Başkanı Şevki Yılmaz ve AK Parti İlçe Başkanı Aydın Bayraktar tarafından kesilerek hizmete açıldı. 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER