ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL16°C
Az Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Temmuz 2013 Cuma 09:42

Düziçililer DÜGİAD'ın iftarında buluştu

Düziçililer DÜGİADın iftarında buluştu


Düziçi Girişimci İş Adamları Derneği’nin (DÜGİAD), geleneksel hale getirdiği iftar programı her kesimden insanı bir araya getirdi.

Düziçi Katrevan Restoran’da verilen iftara Düziçi Kaymakamı Nevzat Şengök, MHP Osmaniye Milletvekili Hasan Hüseyin Türkoğlu, AK Parti eski Osmaniye Milletvekili Mehmet Sarı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Sarı, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Taman, CHP İlçe Başkan Vekili Ünal Köksal, MHP İlçe Başkanı Muhammet Kaya, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, işadamları ve çok sayıda davetli katıldı.

DÜGİAD Genel Sekreteri Zafer Yılmaz, davetlerine icabet eden konuklarına teşekkür etti.

Kaymakam Nevzat Şengök, 6 yıllık görev süresinde Düziçi’nde dostluk, kardeşlik, sevgi, hoşgörü ve daha nice güzel hasletler gördüğünü söyledi. Bu günde böyle güzide bir topluluğu, siyasi parti temsilcilerini aynı çatı altında buluşturan dernek yöneticilerine teşekkür eden Şengök, “Düziçi için önemli bir sivil toplum pozisyonunda; bununla birlikte bu güzel topluluğun oluşmasında Düziçi insanın hoşgörüsünü bir arada yaşama birliğini görüyorum. İnşallah bu birliktelik devam eder.” dedi.

MHP Osmaniye Milletvekili Hasan Hüseyin Türkoğlu ise "Mübarek Ramazan ayında birlikte iftar açtığımız için çok mutluyum. Cenab-ı Allah bu iftar vesilesiyle oruçlarımız kabul etsin. Ramazan vesilesiyle Kuran-ı Kerim üzerinde daha fazla düşünmemiz gerekir.” diye konuştu.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER