ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Eylül 2013 Çarşamba 11:55

"Düşünen ve üreten gençlerimizin yanındayız"

"Düşünen ve üreten gençlerimizin yanındayız"


AK Parti Karaman İl Gençlik Kolları Başkanlığı'na yeni atanan Ahmet Cemal Dinçay ve beraberindeki heyet, Belediye Başkanı Kamil Uğurlu’yu makamında ziyaret etti.

Ziyaret esnasında konuşan Dinçay, "Genel merkezimiz tarafından geçtiğimiz hafta, bu önemli görev şahsıma tevdi edildi. Göreve başlar başlamaz ilk ziyaretimizi, belediye başkanımıza yapıyoruz. Bundan sonraki süreçte de belediyemizin başarısı başta olmak üzere, Karamanımızın gelişmesi yönünde elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Belediyemizin çalışmalarını yakından takip ediyoruz ve takdir ediyoruz. Ak Gençler olarak bizler, Karaman’da, özellikle genç arkadaşlarımız üzerindeki sorumluluklarımızın farkındayız. Siyasi çalışmalarımızın yanı sıra sosyal sorumluluk adına, yükselen başarı grafiğimizi daha yukarı çıkarmanın ve bunu yaparken birlikte başarmanın heyecanı içerisinde olacağız." dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Belediye Başkanı Kâmil Uğurlu ise şunları kaydetti: "Öncelikle hayırlı olsun. Ak Parti camiasının içerisinde gençlik kollarının, gözümde ayrı bir değeri var. Çünkü memleket sevdası ile görev üstlenen, yalandan, dedikodudan uzak bir neslin yetiştiğini görmek bizlerin geleceğe dair çok daha umutlu bakmamızı sağlıyor. Bugüne kadar gençlik kollarının yaptığı çalışmaları her zaman takdir ettim. Düşünen, üreten ve memleketine faydalı olan bütün genç arkadaşlarımızın yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Ziyaretiniz beni son derece mutlu etti." diye konuştu.

 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER