ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Çok Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Eylül 2013 Cuma 14:02

Dünyanın en büyük kesme kristal üreticisi Swarovski, Gaziantep’te


Dünyanın en büyük kesme kristal üreticisi Swarovski, Gaziantep’te ilk mağazasını Sanko Park Alışveriş Merkezi’nde açtı.

Melis ve Ayşegül Konukoğlu tarafından işletilecek Swarovski Gaziantep mağazasının açılışı, Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, GSO Yönetim Kurulu Başkanı ve Sanko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Adil Sani Konukoğlu, Swarovski Türkiye Genel Müdürü Aslı Tezcan ve seçkin davetlilerin katıldığı kokteylle gerçekleştirildi.

Swarovski Gaziantep mağazasında kristalin ne kadar yaratıcı, göz alıcı ve farkı şekillerde kullanılabileceğinin göstergesi olan mücevherlerden saatlere, küçük deri aksesuarlardan kristal objelere kadar pek çok farklı ürün markanın tutkunları ile buluşuyor. Modası hiçbir zaman geçmeyen klasik parçalardan günün eğilimlerini yansıtan özel tasarımlar, her yaştan tüm kadınlara farklı ortamlarda kullanabilecekleri seçenekler sunulan mağazada, yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü gibi özel günlerde hediye alışverişini kolay ve keyifli hale getirecek geniş bir ürün yelpazesi yer alıyor.

Gaziantep mağazasının açılmasından duyduğu mutluluğu dile getiren Swarovski Türkiye Genel Müdürü Aslı Tezcan, şunları söyledi: "Uzun zamandır Gaziantep mağazamız için uygun bir lokasyon arayışı içerisindeydik. Sanko Park’ta açmayı tercih ettik. Gaziantep’te olmaktan son derece mutluyuz. Çünkü Sanko Park hem marka miksi hem alışveriş merkezi konumu itibariyle bizim için çok önemli. Swarovski ışıltısını biz artık müşterimizin ayağına getirmek istedik. Çünkü diğer şehirlerde bizim Gaziantep'ten çok fazla müşterimiz oluyordu."

Tezcan, dünyanın en büyük kristal taş üreticisi olan Swarovski’nin kendi adını taşıyan el işçiliği takılar, aksesuar, ev dekorasyonu ve sanat objeleri koleksiyonu olduğunu kaydetti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER