ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Şubat 2014 Perşembe 16:24

Dünya Şampiyonu Sporcu Tuncel’i ziyaret etti


Kick Boks Avrupa ve dünya şampiyonu Adanalı sporcu Ramazan Çiçek, Adana Büyükşehir Belediye Meclisi Başkan Vekili Mustafa Tuncel’i ziyaret etti.

Brezilya’da kazandığı dünya şampiyonluğu kupası ve altın kemeri de yanında getiren Ramazan Çiçek’i başarılarından dolayı kutlayan Mustafa Tuncel, “Türk sporcularının uluslararası alanda elde ettiği başarılar bizi mutlu ediyor. Adanalı sporcuların başarısı ile daha fazla mutlu ediyor. Seni kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Sen ve senin gibi sporcularla gurur duyuyoruz.” dedi. Dünya şampiyonu Ramazan Çiçek de Türkiye’nin ve Adana’nın adını dünyanın her yerinde duyurmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

Dünya şampiyonu olan Ramazan Çiçek’in 23 Türkiye, 2 Avrupa şampiyonluğu, 2 Avrupa ikinciliği, 1 Avrupa üçüncülüğü, 3 dünya üçüncülüğü, 1 dünya ikinciliği bulunuyor. 65 kiloda mücadele eden Ramazan Çiçek aynı zamanda WMC-ISKA şampiyonu ve profesyonel altın kemer sahibi. Spor Akademisi mezunu olan Ramazan Çiçek, Adana Anafartalar Anadolu Lisesi’nde Beden Eğitimi öğretmenliği yapıyor. Ramazan Çiçek ile birlikte Tuncel’i ziyarete Avrupa üçüncüsü sporcu Emrah Yalçın, Kondisyoner Mustafa Güder ve Menajer Yunus Nuhoğlu da geldi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER