ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL16°C
Çok Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Mart 2014 Pazar 15:39

Dündar, DAĞ-DER yöneticileriyle buluştu

Dündar, DAĞ-DER yöneticileriyle buluştu


Bursa Osmangazi Belediye Başkanı ve AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Mustafa Dündar, dağ köylerinin derneklerinin temsilcileriyle DAĞ-DER Kültür Merkezi’nde düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.

Dağ yöresindeki köylerde yaşayan insanların Bursa’nın asıl sahipleri olduğunu söyleyen Dündar, “Bursa’nın sahiplerinin başında gelen bu insanlarımıza hizmet götürmek bizim boynumuzun borcu.” dedi. DAĞ-DER Kültür Merkezi’nde düzenlenen kahvaltıya Osmangazi Belediye Başkanı ve AK Parti Osmangazi Belediye başkan adayı Mustafa Dündar’ın yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, AK Parti Bursa İl Başkan Vekili Mustafa Gürses, AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Cihat Çini, DAĞ-Der Genel Başkanı Mustafa Bay ile dernek yönetimi ve üyeleri katıldı.

Kahvaltı sonrasında konuşma yapan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, “Osmangazi Belediyesi’nin sorumluluk alanında olmamasına rağmen köylerimizden hizmetimizi eksik etmedik. Yeni dönemde de Osmangazi Belediyesi’ne bağlanacak köylerimiz bizim için daha da önem arz edecek. Yapacağımız çalışmalar ve götüreceğimiz hizmetler ile köylerimiz yeni dönemde birer cazibe merkezine dönüşecek.” şeklinde konuştu.

"KÖYLERİMİZE SAHİP ÇIKMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ise Bursa ve dağ yöresinin ecdat yadigarı olduğunu dile getirerek, “Biz atalarımızın miraslarına sahip çıkıyoruz ve dağ yöremizin kalkınması için mücadele ediyoruz. Gerek Büyükşehir gerekse de Osmangazi Belediyesi, köylerimize birçok hizmet götürdü, yatırımlarda bulundu. Yeni dönemde de köylerimizin Osmangazi Belediyesi’ne bağlanmasının ardından bu hizmetler artarak devam edecektir.” dedi.

DAĞ-DER Genel Başkanı Mustafa Bay, Osmangazi Belediyesi’nin hizmet ve yatırımları ile her zaman dağ köylülerinin yanlarında olduğunu belirtti.KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER