ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Kasım 2013 Pazartesi 17:26

Dostluk maçını protokol kazandı


Çorum'da basın mensupları ile protokol üyeleri arasında düzenlenen dostluk maçını protokol üyeleri kazandı. Çorum Ticaret ve Sanayi Odası'nın organizasyonunda yapılan maçta, Vali Sabri Başköy, Gençlik ve Spor İl Müdürü Haşim Eğer, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal'ın da aralarında yer aldığı protokol takımı ile kentteki ulusal ve yerel basın kuruluşlarında görev yapan gazeteciler karşı karşıya geldi.

Maç öncesi basın mensupları Vali Başköy'e çiçek takdim ederek, karşılaşmada başarılar diledi. İlk yarısı 3-3 biten karşılaşma, protokol takımının 6-5'lik üstünlüğü ile sonuçlandı. Maçın ardından takım arkadaşlarıyla basın mensuplarını tebrik eden Vali Başköy, etkinliğin gelenekselleştirilmesi temennisinde bulundu.

TSO Başkan Çetin Başaranhıncal da basın mensupları mücadelesinden dolayı tebrik ederek, protokol takımı olarak bir sonraki maçta işlerinin daha zor olacağını söyledi. Basın mensupları da galibiyetten dolayı protokol takımını tebrik ederek, kısa bir süreliğine de olsa yoğun çalışma temposundan uzaklaştıklarını belirtti. Kentteki çeşitli basın kuruluşlarında görev yapan gazeteciler de sahadaki meslektaşlarını, tribünden destekledi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER