SON DAKİKA :
İSTANBUL17°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Kasım 2014 Salı 21:31

Donmaktan Kurtuldular; Ama Cezadan Asla

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/donmaktan-kurtuldular-ama-cezadan-asla-1482871-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/donmaktan-kurtuldular-ama-cezadan-asla-1482871-622x360.jpg
Donmaktan kurtuldular ama...

Rize’nin Çamlıhemşin ilçesi Badara Yaylası’nda mahsur kalan 5 kişi kurtarılmalarının ardından 380 TL para cezasına çarptırıldı.


Rize’nin Çamlıhemşin ilçesi Badara Yaylası’nda mahsur kalan 5 kişi kurtarılmalarının ardından 380 TL para cezasına çarptırıldı.

Çamlıhemşin ilçesine bağlı Badara Yaylası’nda da mahsur kalan Erken Taşçı, Özcan Taşçı, Mustafa Baltacı, Recep Yıldırım ve Köksal Sırtlı’ya 37 saat sonra ulaşıldı. UMKE ekipleri tarafından gerçekleştirilen arama kurtarma çalışmaları sonucu ulaşılan 5 kişi jandarmaya teslim edildi. Çamlıhemşin Jandarma Komutanlığı’nda ifadeleri alınan 5 kişiye ikazları dikkate almayıp yaylaya çıktıkları ve devletin kurumlarını meşgul ettikleri gerekçesi Kabahatler Kanunu’na bağlı olarak kişi başı 380 TL para cezası kesildi.

 

KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Nusaybin'de zincirleme kaza

SONRAKİ HABER

DNA'sı tespit edildi

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.