SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Kasım 2014 Salı 14:47

Doğu Anadolu buz tuttu...

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/buz-tuttu-1482774-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/buz-tuttu-1482774-622x360.jpg
Doğu Buz tuttu

Doğu Anadolu’da eksi 7 dereceyle gece en düşük hava sıcaklığının yaşandığı Erzurum’da süs havuzları buz tutarak adeta buz havuzlarına döndü.


Doğu Anadolu’da etkili olan kar yağışı yerini soğuk havaya bırakırken, gece eksi 7 derece hava sıcaklığının yaşandığı Erzurum’da süs havuzları buz tuttu. Süs havuzlarının buz tuttuğunu gören vatandaşlar şaşkınlık içerisinde kalırken, bazıları da fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi.

Erzurum’a tam anlamıyla soğuk havanın geldiğini ifade eden vatandaşlar, ”Artık buzlara alışmamız gerekiyor. Kar yağdıktan sonra ardından soğuk hava etkili oluyor. Soğuk havadan sonra da buz kütleleri oluşuyor. Süs havuzlarında oluşan buz kütleleri süs havuzuna güzellik katmış durumda ama çatılarda oluşan buz sarkıtları insanlar için tehlike oluşturabiliyor” dedi.KAYNAK:
İHA
ÖNCEKİ HABER

O inek Ereğli'de bulundu

SONRAKİ HABER

Arkadaşları Nehir’i bekliyor

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.