ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL7°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Ocak 2013 Çarşamba 16:34

"Doğru haberlerinizle toplumun aynasısınız"

"Doğru haberlerinizle toplumun aynasısınız"


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Nedim Can, sabah kahvaltısında bir araya geldiği Ünye’deki basın mensuplarının haberleri ile topluma ayna görevi yaptığını söyledi.

Ordu Ünye’deki basın mensuplarına 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı ile İskele Restoran’da verilen kahvaltıda konuşan Ünye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Coşkun, MHP teşkilatına teşekkür etti. Coşkun, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle MHP Ünye İlçe Başkanı Sayın Nedim Can, meslektaşlarımıza vermiş olduğu sabah kahvaltısından dolayı şahsım ve meslektaşlarım adına teşekkür ediyorum. Burada kahvaltıdan ziyade ilçemizde yaşanan gelişmelerle ilgili değerlendirmeler ve fikir alışverişi yapma imkanı bulduk." dedi.

MHP İlçe Başkanı Nedim Can ise “Sizlere toplumun aynası olma özelliğiniz, halkın doğru haberle bilgilendirilmesi noktasında ortaya koyduğunuz çabanız ve kamuoyunun görüş ve düşüncelerinin de sağlıklı bir şekilde aktarılmasına yönelik sağladığınız katkıdan dolayı da teşekkür ediyorum. Demokrasilerde 4. kuvvet olarak da adlandırılan basın ve basın mensuplarının çekmiş oldukları maddi ve manevi sıkıntılarının da farkında olduğumuzu üzülerek belirtmek isterim. Ama bütün bunlara rağmen ben hepinizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü tebrik ediyor, yayın hayatınızda ve aile hayatınızda başarılar diliyorum.” diye konuştu. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER